PRE NAŠICH KLIENTOV POSKYTUJEME TIETO SLUŽBY

1. ANALÝZA VAŠICH POTRIEB
Naši špecialisti radi navštívia vašu prevádzku, kde si podrobne preberieme vaše potreby v oblasti zabezpečenia pracovných odevov a ochranných pracovných pomôcok.


2. PORADENSTVO PRI VÝBERE VHODNÝCH PRODUKTOV
Na základe analýzy vašich požiadaviek pre vás pripravíme ponuku s ohľadom na vaše potreby a s prihliadnutím na vašu predstavu o cene pre vás vieme pripraviť viacero kvalitatívnych a cenových možností.

3. GRAFICKÉ SPRACOVANIE, POTLAČ A VÝŠIVKY
Samozrejmosťou je poradenstvo a príprava grafického designu pre potlač, či výšivku loga vašej spoločnosti podľa vašich predstáv.

4. DODANIE TOVARU A DOPRAVA
V závislosti od veľkosti vašej objednávky a náročnosti spracovania grafiky vám doručíme tovar najneskôr do 14 dní od prijatia objednávky. Tovar je možné si prevziať osobne v našich priestoroch v Košiciach, alebo Vám ho po dohode doručíme naašou internou dopravou, prípadne poštou, či kuriérom.

5. POPREDAJNÝ SERVIS A REKLAMÁCIE
V prípade, že niektorým zamestnancom nevyhovuje dodaná veľkosť, poskytujeme možnosť vymeniť takúto položku za ten istý druh tovaru za inú veľkosť. Podmienkou je, že tovar je čistý, nepoškodený v originálnom obale a sú na ňom všetky originálne visačky. Vaše reklamácie sa budeme snažiť vyriešiť pozitívne v čo najkratšom čase.